Strona z portalu

  Wersja polska / Archiwum / Wersja polska / Aktualności / Zapłać za realizację spraw Głogowska Kartą Miejską
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
INFORMACJE I USŁUGI PRZYJAZNE OBYWATELOM
Zapłać za realizację spraw Głogowską Kartą Miejską
Zapłać za realizację spraw Głogowska Kartą Miejską
W ramach realizacji projektu „E-Głogów – rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów”, rozszerzono funkcjonalność Głogowskiej Karty Miejskiej o następne usługi oraz został wdrożony drugi rodzaj karty - karta dualna z chipem. Karta dualna umożliwia zapis certyfikatu niekwalifikowanego wydawanym przez Lokalne Centrum Certyfikacji Urzędu Miejskiego w Głogowie. Certyfikat ten służy do bezpiecznej weryfikacji na portalach Gminy Miejskiej Głogów dostępnych pod adresem www.eglogow.eu.

Została utworzona elektroniczna portmonetka (e-portmonetka)  umożliwiająca zapłatę za usługi świadczone przez Gminę Miejską Głogów, tj.: wniesienia opłaty urzędowej (skarbowej) na rzecz Urzędu Miejskiego w Głogowie.

Jak GKM  wnieś opłatę urzędową (skarbową) na rzecz Urzędu Miejskiego w Głogowie ?

Jeżeli mamy już GKM wydaną przez Komunikację Miejską w Głogowie, należy tą kartę zarejestrować oraz wpłacić dowolną kwotę na e-portmonetkę w Biurze Obsług Mieszkańca (BOM) w Urzędzie Miejskim. W celu rejestracji karty (rejestracja karty jest bezpłatna) wypełniamy wniosek dostępny w BOM lub należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.eglogow.eu - przejdź do wypełnienia formularza. Po rejestracji wniosku i doładowaniu GKM możemy wnieść opłatę za czynności urzędowe w momencie składania dokumentów w BOM.

 

Dodatkowe informacje >>

Strona: 1 
Projekt "E-Głogów - rozwój usług elektronicznych na rzecz mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów" współfinansowny przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013
Stronę odwiedzono 1361 razy.